PosTel DS, s.r.o.

www.postelds.sk

+421 908 797 333

info@postelds.sk

©

Ponúkame návrh, výstavbu a údržbu počítačových, telekomunikačných a bezpečnostných káblových sietí.

 

V dnešnej dobe je samozrejmosťou, že IT siete sú nielen vo veľkých spoločnostiach, ale takisto ich nájdeme v malých kanceláriach a domácnostiach. Ako tieto siete rozrastajú, je stále viac dôležité, aby boli konštruované tak, aby boli vlastnosti zladene. To môžeme dosiahnuť výstavbou štruktúrovaných sietí.

 

Máme dlhoročné skúsenosti v projektovaní, výstavbe a údržbe  telekomunikačných, počítačových, ako aj štruktúrovaných sietí. V našej ponuke je od pospájania počítača, tlačiarne a routera do siete, cez komplikovanú sieť v budove až do  komplexnej výstavby štruktúrovanej siete spoločnosti s viacerými budovami, dokonca v rôznych lokalitách, na ktorých je nasadený IT systém, telekomunikačný systém, kamerový a bezpečnostný systém a podnikový rozhlas. Z toho dôvodu môžeme pre každého zákazníka naprojektovať to, čo vychádza z požiadaviek, a zohľadňuje aj finančné možnosti.

Štukturované siete

Na základe požiadaviek trhu naše služby v oblasti sietí sme rozdelili do balíkov, ktoré ale samozrejme vždy prispôsobíme požiadavkám a možnostiam zákazníka:

 

> Basic Home

Spojenie počítačov, notebookov, tabletov, smartfónov a iných zariadení domácej zábavy, ako sú smartTV, mediacentrá, atď. rodinných domov a bytov, do sietí, a ich pripojenie na internet. 

 

> Basic Office

Spojenie počítačov, notebookov a periférií menších kancelárií, telekomunikačných a bezpečnostných zariadení do siete, a bezpečné pripojenie na internet.

 

> Advanced Single Site

Výstavba štruktúrovaných sietí pre rôzne budovy s kancelárskymi a obchodnými priestormi, v ktorých pôsobia rôzne firmy, obchody a kancelárie, kde pomocou tejto siete je možná kvalitná prevádzka rôznych počítačových, telekomunikačných a bezpečnostných systémov, správa pripojení týchto firiem na internet oddelene.  Kvalitnou takouto sieťou je možná vysoká variabilita, a bezpečné fungovanie.

 

> Advanced Multi Site

Výstavba veľmi zložitých štruktúrovaných sietí pre firmy s rozsiahlymi prevádzkami vo viacerých budovách, halách, kde je veľmi dôležité, aby sa dáta nestrácali, a nezahlcovali sieť. Máme dlhoročné skúsenosti v tejto oblasti, máme za sebou realizácie najmodernejších technológií na báze Cat 6A na ktorých sú bezpečne nasadené rozsiahle počítačové systémy, IP telekomunikačné systémy, IP kamerové systémy.

 

> Advanced WiFi

Návrh a výstavba profesionálnych WiFi sietí pre obchodné centrá, firmy, hotely,  kde je veľmi dôležité, aby užívatelia mali pohodlný, ale bezpečný prístup na WiFi hotspot. Je veľmi dôležité spomenúť, že toto WiFi sa významne líši od WiFi sietí v domácnostiach.

Naše hlavné služby v oblasti sietí:  

 

• Návrh a výstavba štruktúrovaných sietí s pasívnymi a aktívnimi prvkami

• Vybudovanie káblových rozvodov

• Odborné rozširovanie a údržba rozvodov

• Inštalovanie sieťových serverov, ich konfigurácia a údržba

• Návrh a vybudovanie dátových rozvádzačov – RACK

• Výstavba lokálnych (LAN) a uzlových (WAN) sietí

• Výstavba profesionálnych bezdrôtových sietí (WLAN, WiFi)

• Pripojenie lokálnych sietí na internet

Objednajte si cenovú ponuku

a prehliadku ZADARMO! 

Vyplňte kontaktný formulár a mi Vám vypracujeme cenovú ponuku prípadne sa dohodneme na osobné stretnutie.

 

Do kolónky "Text"  čo najpresnejšie opíšte typ networku, Vaše požiadavky. Podľa potreby vás ešte ohľadom detailov budeme kontaktovať.

 

Uveďte prosím aj telefónne číslo, aj e-mail, aby sme Vás mohli kontaktovať v prípade ďalších otázok.

Poslať Zrušiť