PosTel DS, s.r.o.

www.postelds.sk

+421 908 797 333

info@postelds.sk

©

Základy dnešnej spoločnosti PosTel DS, s.r.o. sme vytvorili začiatkom roka 1994, keď sme začali s predajom a odbornou montážou telekomunikačných zariadení Panasonic, ktoré v tej dobe predstavovali kvalitatívnu špičku. S touto technológiou spolu úzko súviselo rozširovanie IT technológií.

Naša história

1994 

1997

2000

2003

2013

Koncom toho istého roka sme otvorili prvú maloobchodnú predajňu, kde sme okrem spomínanej telekomunikačnej technike ponúkali svojim zákazníkom aj počítače a k nim potrebné periférie, tlačiarne, skenery, monitory.

Od roku 1997 sme rozšírili ponuku o mobilné technológie, širokou ponukou telefónov GSM a  GSM brán. Na to isté obdobie sa datuje aj rozšírenie rôznych LAN sietí, ktoré sme začali nasadzovať u naších zákazníkov.

V roku 2000 sme zmenili formu podnikania na spoločnosť s ručením obmedzeným V nasledovnom desaťročí sme sa pustili spevnenia pozície spoločnosti, keď sme získali do vlastníctva asi 50 ročnú budovu, kde sme dovtedy mali malú predajňu, celkovou prestavbou a modernizáciou budovy sme od roku 2003 pokračovali s budovaním firmy už v nových, moderných priestoroch na celkovej rozlohe asi 500m2. Rozšírovaním našej ponuky sme v tom období ponúkali pre svojich zákazníkov aj odbornú montáž a servis zabezpečovacej techniky a kamerových systémov.

Od roku 2013 úzko spolupracujeme so spol. Copy Guru, s.r.o., ktorá ponúka komplexné služby v oblasti prípravy a výroby rôznych tlačiarenských produktov. Veľkú časť ich výrobkov ponúkame v našej predajni v Šamoríne.

Dnes pôsobíme na trhu komplexnou ponukou všetkých uvedených technológií - telefónne, počítačové, zabezpečovacie a kamerové systémy, IT sietí - ich komplexnou integráciou do jedného funkčného celku.